Messiah de musical

 

Op zaterdagavond 16 maart komt gospelkoor El Shaddai o.l.v. Leon van Veen met de inspirerende gospelmusical The Messiah naar Breda in de Sint Martinuskerk. Deze musical met schitterende Engelstalige gospelsongs, beelden en een Nederlandstalige vertelling brengt het leven van Jezus dichterbij. Het betreft hier een landelijke première.

El Shaddai

Interkerkelijk Gospelkoor El Shaddai uit Lopik bestaat uit 65 enthousiaste koorleden en een eigen gospelband. Speciaal voor de musical wordt de band uitgebreid met een strijkkwartet en elektrische gitaar. Messiah the Musical is de nieuwe musical van Tore W. Aas, bekend van het Oslo Gospel Choir.
Meer informatie over de concerttour van gospelkoor El Shaddai op www.messiah-de-musical.nl of op Facebook via https://www.facebook.com/messiahdemusical/.

 

Print Friendly, PDF & Email