Alpha cursus Groot Breda nu echt begonnen

Afgelopen donderdag 24 februari zijn we weer gestart met een fysieke Alpha-cursus. Tweemaal hebben we de cursus moeten uitstellen wegens corona.

Om half zeven werden we gastvrij ontvangen door enkele dames van de Parochie Heilige Maria Magdalena in het Martinushuis aan de Haagse Markt. De tafels waren gezellig gedekt en er kwamen heerlijke geuren uit de keuken. De twaalf deelnemers gebruikten samen de maaltijd, luisterden naar de enthousiaste inleiding over het thema ‘Is er meer?’ van pater Richard en ging in twee groepen uiteen voor een gesprek.

Ontmoeten, vragen en ontdekken – dat doe je  op Alpha! Je geloofs(leven) delen en spreken over levensvragen. Een prachtige eerste avond met inspirerende momenten. Dat belooft wat voor de komende avonden.

 

 

 

 

 

Bidt u mee voor onze Alphacursus?

Print Friendly, PDF & Email