Martinuspakkettenactie: groot succes

Voor de negende keer op rij is ook dit jaar de Martinus pakkettenactie weer een groot succes geworden.

Met medewerking van 25 vrijwilligers werd aan de mensen die op zaterdag 16 november boodschappen gingen doen bij Albert Heijn of Jumbo gevraagd iets extra’s te kopen voor de minder bedeelden in onze eigen wijk van Breda-West. Daar gaven heel veel mensen gehoor aan. De hele dag door reden een aantal leden van de Scouting op en neer met volle winkelwagentjes naar het parochiehuis. Daar werden alle artikelen op soort gesorteerd. Dank zij al deze gulle gaven konden weer bijna 70 overvolle boodschappentassen gevuld en bezorgd worden bij mensen en gezinnen in de wijk. Die werden door deze extra’s bijzonder verrast.

Hartelijk dank aan een ieder die op welke manier dan ook een bijdrage heeft geleverd om deze actie weer te doen slagen.

Print Friendly, PDF & Email