Kerstmis in Prinsenbeek

Kerstmis in het teken van ‘In het Licht’.

Kerstmis is een periode van saamhorigheid. Maar zoals we allemaal weten zien de feestdagen er dit jaar anders uit. Gezellige dagen met familie en vrienden kunnen niet doorgaan. Juist in deze corona-periode is het extra belangrijk dat we aandacht hebben voor elkaar, en is er extra behoefte aan verbondenheid.

De PKN gemeente ‘Het Kruispunt’ en onze parochiekern ‘OLV ten Hemelopneming’ willen daarom in de aanloop naar Kerstmis 2020 van ons allen extra aandacht vragen voor elkaar.

Daarvoor wordt er een ‘wensboom’ bij Het Kruispunt geplaatst als teken van verbondenheid. In deze Kerstboom kunnen inwoners van Prinsenbeek een persoonlijke wens of een mooie gedachte ophangen. Het gaat daarbij om een wens voor jouw naasten, familie, buurman, vriendin, de juf of de meester, ons dorp Prinsenbeek.
We gaan de boom verlichten om daarmee de wensboom en jouw wens ‘In het Licht’ te zetten.

Het wenskaartje op deze pagina kan geprint worden en in de ‘wens’brievenbus gedaan worden bij Het Kruispunt, Harmonielaan 24. Het kaartje wordt dan in de boom gehangen. Zelf ophangen kan natuurlijk ook.

Doe jij ook mee? Samen zorgen we voor een fijne Kerstsfeer en mooie en liefdevolle feestdagen!

 

 

Print Friendly, PDF & Email