Extra Caritascollecte op zondag 26 maart

Extra Caritascollecte voor Oekraïens weeshuis in Bavel

Op het Weideveld in Bavel vinden sinds april vorig jaar 29 kinderen (tussen 4 en 18 jaar) en 7 begeleiders onderdak. Tot die tijd woonden deze kinderen samen in een weeshuis in het onveilige Oekraïne. Na een aantal keren in een schuilkelder te zijn beland, heeft de gemeente Breda besloten deze kinderen met een bus op te halen en een veilig onderkomen aan te bieden in onze gemeente. De groep zal hier zeker nog anderhalf jaar verblijven, maar mogelijk langer, afhankelijk van de situatie in Oekraïne.

De kinderen gaan hier naar school, sporten bij diverse verenigingen en de gemeente Breda voorziet in hun levensonderhoud.
Het huis is aangekleed met meubilair dat bij elkaar gebracht is door mensen uit de omgeving. Maar er is meer nodig!

In de eetkamer zijn dringend andere stoelen nodig. De tuinstoelen, die er nu staan, gaan binnenkort naar buiten.  De huiskamer en eetkamer zijn kaal en ongezellig; een kleurtje en wat aankleding op de muur zorgen al gauw voor meer huiselijkheid. Daarnaast is er ook geld nodig om in de vakanties en weekenden iets leuks met de kinderen te kunnen ondernemen.

We houden daarom een extra Caritascollecte op zondag 26 maart die wij van harte bij u aan bevelen!

Print Friendly, PDF & Email