
‘Van 19 tot en met 26 oktober is er in de pastorale zone Breda ‘De Week van Hoop’. Deze week laten we zien dat Caritas een kernonderdeel is van de Missionaire Parochie en daarmee van ons persoonlijke geloof. Het is een week waarin we samen de handen uit de mouwen steken en harten openen voor onze naasten, geïnspireerd door de liefde van Christus.
Om de Week van Hoop praktisch voor de te bereiden, is er op woensdag 18 juni om 19.30 uur een bijeenkomst in de Michaelkerk. We gaan kijken hoe we uitvoering kunnen geven aan een aantal activiteiten die eerder zijn bedacht.
De activiteiten in de Week van Hoop passen bij de werken van barmhartigheid. De caritas is van en voor de hele parochie en onderdeel is van ons geloof en onze missie. Daarom hebben we jouw hulp nodig om van de Week van Hoop een succes te maken. Samen kunnen we Gods liefde zichtbaar maken in onze parochies en daarbuiten.