Verder met Lectio Divina

Lectio Divina is een bijzondere manier van bijbellezen.
Het is echter meer ‘luisteren’ dan ‘lezen’. Ieder voor zich en samen zoeken we wat God ons met deze tekst te zeggen heeft. Zo spreken we ook met elkaar en proberen te ontdekken wat dit woord van God betekent voor onze ‘handel en wandel’.

 

 

Maandagavonden
We gaan verder met bijbellezen ‘dicht bij onszelf’. Afgelopen maanden deden we dat al. Nu maken we een doorstart. Iedereen van ‘Groot Breda’ kan inschrijven. Het gaat meestal om de eerste maandag van de maand, anderhalf uur vanaf 19.30 uur.
We komen samen in de Michaëlkerk, Hooghout 67 Breda.

Data
De data zijn: 5 september, 3 oktober, 7 november en 12 december (ivm Sinterklaas), 9 januari, 6 februari, 6 maart, 3 april, 1 mei en 5 juni.

Bijbellezingen
We lezen/overwegen telkens de lezingen van de ‘komende zondag’.

Begeleiding
De bijeenkomsten worden geleid door Vincent Schoenmakers.

Opgave tot deelname
Opgave vóór 1 september bij hannekeoomen@online.nl

 

Print Friendly, PDF & Email