Dit jaar mag het koor met trots maar liefst 4 gouden koorjubilarissen en een gouden bruidspaar huldigen te weten:
Mevrouw Goedele Scheifes, 50 jaar Dirigente-repetitor; Kees Koeken, 50 jaar koorlid als bas; Nelly Schrauwen-Lips 40 jaar koorlid als alt; Leny Huijbrechts-Michielsen, 40 jaar koorlid als sopraan.
Het gouden bruidspaar Rik en Ria de Witte-Knoops kreeg extra aandacht tijdens het Ceciliafeest in de Kievitslaar.
De Ceciliaviering is altijd een feestelijk gebeuren wat samenvalt met het Christus Koning feest in de kerk. St. Cecilia is de patrones van de kerkmuziek. Dat is een mooie gelegenheid om jaarlijks de jubilarissen te huldigen.
Aan het eind van de viering hebben de koorjubilarissen hun gouden medaille met draagspeld en/of de gouden 50-insigne en een oorkonde gekregen als blijk van waardering voor hun jarenlange inzet.
Onze voorzitter, Rien Koeken, heeft ze naar voren gehaald en de gouden versierselen overhandigd aan Jan Hendrickx de vicevoorzitter van het parochiebestuur H. Maria Magdalena. Jan heeft de gouden Gregoriusmedailles/insignes na een korte toespraak laten opspelden door de naaste familieleden.
Het volledige verslag met de foto’s kunt u zien en lezen op de website: www.kooreffen.nl