Bekende personen uit de Bijbel

Op weg naar Pasen staan wij, net als afgelopen jaar, in de vastentijd stil bij de Bijbel.
Dit jaar maken wij kennis met bekende en minder bekende personen uit de Bijbel.

De parochies in Groot Breda en SVD (Congregatie van het Gezelschap van het Goddelijk Woord) hebben hierin samengewerkt. Vanaf 2 maart verschijnt iedere ochtend een video over een persoon uit de Bijbel. Het volk Israël heeft verbondenheid, liefde van God en van mensen in hun heilsgeschiedenis meegemaakt. Daarnaast hebben zij ook vele oorlogen doorstaan of gevoerd om hun volk en land te beschermen. De verhalen van al die Bijbelse personen zijn vol van ervaringen die variëren van Gods genade, barmhartigheid, eenheid en ook van bloedvergieten.

Wij nodigen je uit om elke dag naar deze link te gaan:  Augustinus Parochie, Breda – YouTube en je te laten raken door de ervaringen van deze Bijbelse personen.

 

Print Friendly, PDF & Email